KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 113 kab., tel. (8 346) 20480; (8 346) 20450

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
Savivaldybės informacija apie darbą karantino metu

Savivaldybės veiklos organizavimas


 

   Paskelbus karantiną Lietuvoje, Kaišiadorių rajono savivaldybė gyventojų aptarnavimą vykdo nuotoliniu būdu, tačiau Administracijos pastate darbas nesustojo, kasdien atsakingai ir operatyviai priimami ir įgyvendinami įvairūs sprendimai, skirti koronaviruso grėsmei suvaldyti. Analizuojami ir aptariami Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų centro vadovo sprendimai ir nurodymai savivaldybių administracijoms. Savivaldybės vadovai kartu su Administracijos specialistais maksimaliai ir operatyviai  priima sprendimus, paskiria atsakingus asmenis bei kaip galima greičiau įgyvendina naujus reikalavimus. Nuolat bendradarbiaujama su įvairiomis  savivaldybės įstaigomis, medikais, kitų savivaldybių institucijomis ir įstaigomis, vykdomi nuotoliniai pasitarimai su Vyriausybe ir visų savivaldybių merais dėl grėsmių valdymo ir tarpinstitucinės pagalbos. Savivaldybės administracija reguliariai teikia duomenis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų centrui, kitoms valstybinėms institucijoms apie grėsmių valdymo įgyvendinimą mūsų rajone.

Saviizoliacija

    Vienas iš aktualiausių klausimų pastaruoju metu buvo iš užsienio grįžusių asmenų saviizoliacijos užtikrinimas. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija yra sudariusi tris sutartis su apgyvendinimo paslaugas teikiančiais subjektais, juose yra 60 lovų vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose. Taip pat trijuose Savivaldybei priklausančiose patalpose yra numatytos 56 lovos grupiniam karantinavimui. Kaišiadorių rajono savivaldybėje izoliacijos (saviizoliacijos) patalpomis rūpinasi  bei dėl jų konsultacijas teikia Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Ligita Pūrienė. Kasdien sulaukiama daug klausimų ir skambučių dėl saviizoliacijos, darbas vyksta pratiškai visą parą, visomis savaitės  dienomis. Šiuo metu  yra  suteikta daugiau kaip 170 konsutacijų įvairiais su saviizoliacija susijusiais klausimais. SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ dirba visą parą – Kaišiadorių rajono gyventojus parveža į savivaldybės paskirtas ar žmonių turimas saviizoliacijos vietas namuose iš visų oro uostų, Klaipėdos jūrų uosto ar pasienio punktų, nuveža juos į mobiliuosius patikros punktus.

    Izoliuotų asmenų skaičius Savivaldybės administracijos numatytose patalpose nuolat kinta. Šiuo metu Savivaldybės administracijos patalpose gyvena trylika asmenų, kurie neturi galimybės izoliuotis ir patys išreiškė norą būti izoliuoti jų gyvenamosios savivaldybės numatytoje vietoje. Kiekvienam atvykusiam asmeniui duodama medicininė kaukė, dezinfekcijos priemonių, užtikrinamas maitinimas. Šiame etape buvo susidurta ir su tam tikrais sunkumais, kuomet  asmenis, grįžusius iš užsienio, turėjome priverstinai izoliuoti Savivaldybės administracijos paruoštose patalpose. Nebuvo išvengta ir nesusipratimų – kai kurie izoliuoti asmenys, kurie turėjo galimybę izoliuotis savo būstuose, savivaldybės paskirtose patalpose likti nenorėjo. Šiuo metu, pasikeitus reikalavimams, trylika asmenų išleista izoliuotis namuose, visi jie pasirašę sutikimus, kad nepažeis nustatytų taisyklių. Šiuo klausimu bendradarbiaujama su policija, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato policijos pareigūnai tikrina, kaip asmenys laikosi izoliacijos reikalavimų.

Pranešimai apie saviizoliacijos pažeidimus

    Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, pasirūpinti savo ir savo artimųjų bei aplinkinių sveikata, Kaišiadorių rajono savivaldybė prašė gyventojų pranešti apie asmenis, kurie privalo izoliuotis, bet nesilaiko nustatytų saviizoliacijos sąlygų. Buvo gauti 24 pranešimai dėl galimų saviizoliacijos pažeidimų. Pranešta, kad konkretūs asmenys, grįžę iš užsienio, galimai nesilaiko režimo sąlygų, vaikšto viešose vietose. Visa informacija perduota NVSC Kauno departamento Kaišiadorių skyriui. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos duomenų apsaugos pareigūnas kartu su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kaišiadorių skyriaus specialistais nuolatos tikrina Kaišiadorių miesto prekybos centrus ir maisto prekių parduotuves dėl prekybos taisyklių laikymosi karantino metu. Šiuos patikrinimus reguliariai žadama vykdyti ir toliau.

Kaišiadoriečiai savanoriauja Kauno oro uoste

     Nuo vasario pabaigos Lietuvos oro uostuose taikomos papildomos rizikos valdymo priemonės dėl koronaviruso užsikrėtimo atvejų. Tikrinami ir konsultuojami į Lietuvą atvykstantys keleiviai. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui padeda Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai Arvydas Raskilas ir Karolis Klovas. Siekdami padėti suvaldyti koronaviruso plitimą Lietuvoje, kaišiadoriečiai dirba Kauno oro uoste ir padeda atlikti atvykusių keleivių sveikatos patikrą. Visiems atvykusiems matuojama temperatūra termovizoriais. Specialistai keleivius registruoja, konsultuoja, renka kontaktinę informaciją, duoda nurodymus, atsižvelgdami į individualų atvejį. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai oro uoste dirba savanoriškai, negailėdami nei laiko, nei jėgų.

Parama medikams ir socialiniams darbuotojams

    Savivaldybė jau sulaukė pirmosios didesnės siuntos su apsaugos priemonėmis, kurios pirmiausia paskirstytos medikams, socialiniams darbuotojams, mobilios komandos, kuri važinės imti mėginius, darbuotojams. Siekiant apsaugoti  pažeidžiamiausių sričių darbuotojus, kurių darbas šiuo sudėtingu laikotarpiu yra labai svarbus, buvo nupirkta apsauginių kaukių, respiratorių, apsauginių akinių, kombinezonų, pirštinių ir dezinfekcijos priemonių. Gavus poreikį iš įstaigų dėl labiausiai trūkstamų priemonių, jų bus perkama dar daugiau. Rajono medikams buvo atspausdinta ir išdalinta 50 vnt. COVID-19 prevencijos ir gydymo praktinių vadovų. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija yra dėkinga visiems, kurie padeda ir prisideda įvairiais būdais, pirkdami ar patys gamindami įvairias apsaugines priemones, dėkinga ir žmonėms, kurie savanoriškai padeda ir pasirūpina kitais, taip apsaugodami pažeidžiamiausius žmones.

    Visais klausimais rajono gyventojams yra pasirengusi padėti tiek Savivaldybės administracija ir seniūnijos, tiek ir kitos savivaldybės įstaigos nuotoliniu būdu, skambinant, kreipiantis el. paštu ar užsakant elektronines paslaugas. Kiekvienam mūsų svarbu laikytis karantino reikalavimų ir socialinės distancijos, taip pat nelikti abejingiems ir pasirūpinti bei pagelbėti šalia esantiems senyvo amžiaus ar vienišiems asmenimis.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Vasaris
    2024     

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 


 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.
 
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).