KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Asmenys Savivaldybės administracijoje priimami:

Pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17.00 val.

Penktadienį nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.,

Ne darbo laiku – trečiadienį iki 19.00 val. 113 kab., tel. (8 346) 20480; (8 346) 20450

Įstaigos, įmonės
  Biudžetinės įstaigos
  Švietimo įstaigos
  Kultūros įstaigos
  Neformaliojo ugdymo įstaigos
  Viešosios įstaigos
  Sveikata, medicina
  Savivaldybės valdomos įmonės
    Veikla ir ataskaitos
  Telefonai

Svarbi informacija

Asmenų apklausos anketa apie asmenų aptarnavimo kokybę Savivaldybės administracijoje

Prašymo forma kreipiantis į Savivaldybės merą

Prašymo forma kreipiantis į Administracijos direktorių

Vaikų priėmimas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes

 

 

------------------------------------------------

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GALIMŲ PAVOJŲ IR EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ RIZIKOS ANALIZĖ

 

------------------------------------------------
  

           
              

          

                
   

.
 
 
 
    


       
  

     

Spausdinti
eng
Versija
neįgaliesiems
Gyventojams Verslininkams Turistams
Jaunimo organizacijos


Kaišiadorių rajono liberalus jaunimas

 
Kaišiadorių rajono liberalus jaunimas – Lietuvos liberalaus jaunimo organizacijos skyrius, įsikūręs Kaišiadoryse. Lietuvos liberalus jaunimas – savarankiška, nepartinė ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija, vienijanti liberaliai mąstančius jaunus žmones visoje Lietuvoje bei puoselėjanti laisvės ir teisingumo idėjas. Kaišiadoryse skyrius įkurtas 2017 metų birželio 30 dieną ir nuo pat įkūrimo dienos veiklą vykdo aktyviai – skyriaus nariai organizuoja konkursus, turnyrus, drauge lankosi įvairiuose renginiuose visoje Lietuvoje bei rašo straipsnius visuomenei aktualiomis temomis. Organizacijai priklausantys asmenys nuolatos turi neįkainojamą galimybę save realizuoti naujose srityse, susirasti bendraminčių ir iš jų pasisemti begalę naujų minčių. Prie organizacijos prisijungti yra kviečiami visi aktyvūs, jaunatviški, energingi ar tiesiog ko nors naujo ieškantys Kaišiadorių rajono 14 – 29 metų jaunuoliai. 
 
 
Asociacija Žiežmarių aktyvaus jaunimo klubas

Adresas: Vytauto g. 13, LT-56237 Žiežmariai
E. paštas: youth@ziezmariai.org
Interneto svetainė:  http://www.žiežmariai.lt

Asociacija Žiežmarių aktyvaus jaunimo klubas – tai veiklių žmonių grupė nusprendusi, jog jų pačių ir aplinkinių gerovė didžiąja dalimi priklauso nuo savomis jėgomis sukurto indėlio. Asociacijos įkūrimas, tai žingsnis link konstruktyvesnio ir produktyvesnio miestelio gyventojų įsitraukimo į įvairią veiklą. Aktyvių žmonių klubas skatina veiklumą ir užimtumą daugelyje kultūrinių sričių, kurios prisideda prie kasdienio žmogaus ir bendruomenės ugdymo bei tobulėjimo. Sportas, kinas, šokiai ar savanoriška veikla, tai vieni iš tikslų, sukuriančių žmonėms galimybes bendravimui bei bendradarbiavimui. Taip pat, remdamasi vakarų valstybių patirtimi, asociacija kaip vieną savo tikslų kelia gyventojų įtraukimą į savo miestelio valdymą. Žodis „jaunimas“ ne atsitiktinai įtrauktas į asociacijos pavadinimą. Jis rodo teikiamą pirmenybę jaunatviškoms, naujoms bei modernioms idėjoms, skatinančioms atsisakyti konservatyvaus stereotipinio požiūrio.


Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centras

Adresas: Birutės g. 9, LT - 56124, Kaišiadorys
Telefonas/faksas: (8-346) 600 99
El.paštas: kvjcentras@gmail.com
Interneto svetainė: www.kvjc.lt
Draugaujame Fb: Kaišiadorių vyskupijos jaunimo centras

Mūsų centras Kaišiadorių vyskupijos katalikiškam jaunimui teikia aktualią informaciją, organizuoja ir koordinuoja renginius, piligrimines keliones, seminarus, susitikimus, stovyklas, rūpinasi parapijų jaunimo bei katalikiškų organizacijų vadovų tobulėjimu darbo su jaunimu srityje, atstovauja katalikiškam Kaišiadorių jaunimui. Siekiame, kad plėstųsi katalikiško jaunimo veikla Kaišiadorių vyskupijoje. Skatiname ir remiame, kad jauni žmonės aktyviau įsitrauktų ir dalyvautų bažnytinėje, visuomeninėje ir socialinėje veiklose.


Lietuvos skautijos Kauno krašto Kauno pilies tunto Skirgailos draugovė

El.paštas: kavausra@gmail.com
Interneto svetainė: www.skautai.lt

 Mes smagiai leidžiame laiką žaisdami, keliaudami, vakarodami prie laužų. Bet tai nėra vien tuščios pramogos. Čia mokomės būti komandos dalimi, bandom prisijaukinti gamtą. Taip mes augame ir tobulėjame.
Skautų organizacijoje kiekvienas randa bendraminčių, o stovyklose sutikti žmonės nejučia tampa geriausiais draugais. Kiekvienas skautas neabejodamas pritars: esame didelė šeima, kuriai priklausyti yra labai gera.

 

Asociacija „Žalieji velniai“ 

https://www.facebook.com/Zaliejivelniai
E.paštas: zaliejivelniai@gmail.com                                                                                            
Kodėl „Žalieji velniai“? Kaišiadorių krašte aktyviojo pasipriešinimo sovietų okupacijai metu veikė partizanas Jonas Misiūnas. Šio partizano slapyvardis - Trys šimtai arba Žaliasis velnias. Prisimenant šį Kaišiadorių rajono iškilią asmenybę buvo nuspręsta pasivadinti jo garbei. Asociacija „Žalieji velniai“ kilo nuo idėjos suburti Lekščiasvydžio komandą Kaišiadoryse. Lekščiasvydis tai netradicinė ir menkai kam pažįstamą sporto šaka, tačiau grįsta tik pačia aukščiausia žaidybine ir sportine morale bei lyčių lygybe.

Organizacija nuo 2017-ųjų metų dirba su  „robotikos“ mokymais jaunimui. Vykdo kūrybines robotikos dirbtuves, kuriuose mokiniams yra pristatomi „Lego Education“ serijos robotai, mokoma konstravimo, programavimo ir komandinio darbo įgūdžių. 2017 metais Asociacija „Žalieji velniai“ panaudos sutartimi 10-iai metų gavo pastatą ant kurio puikuojasi freska „bučinys“. Jame projektų pagalba žadama sukurti įvairaus amžiaus žmonėms ne tik fiziškai aktyvias, bet ir virtualias pramogas.

Šiais 2018 metais pradėti vykdyti virtualios realybės mokymai ir edukaciniai užsiėmimai, kuriose įvairaus amžiaus žmonės turės galimybę prisiliesti prie virtualios realybės ir išbandyti jos teikiamas pramogas. Taip pat pradėta dar viena sportinė veikla - „Discgolf“, kuriuo didžiausias dėmesys bus skiriamas vyresnio amžiaus žmonėms. Asociacija „Žalieji velniai“ kviečia praktikuoti šį sportą įvairaus amžiaus žmonės  ir kviečia į organizuojamus mokymus Kaišiadorių miesto parke bei puikiai praleisti laiką.

Norintiems prisijungti prie organizacijos veiklos kviečiame kiekvieną norintį dirbant su projektine veikla ar organizuojant naujas iniciatyvas, susisiekite: Facebook, Robertas Šustavičius arba „Žalieji velniai“ žinute arba el. paštu robertassust@gmail.com

Lietuvos šaulių sąjungos Kaišiadorių 208 kuopa

Kuopos vado tel. nr. 8 674 96 586
Interneto svetainė: www.sauliusajunga.lt

 Lietuvos šaulių sąjunga yra valstybės remiama savanoriška sukarinta pilietinės savigynos asociacija, padedanti užtikrinti nacionalinį saugumą. Ji vienija įvairių sričių profesionalus, įvairaus amžiaus žmones, kurie neabejingi valstybės gyvenimui ir gynybai.

Davę šaulio priesaiką ir Lietuvos Respublikai prisiekę šauliai (nuo 18 metų) rengiami ginkluotam ir neginkluotam valstybės gynimui. Jie gali priklausyti koviniams šaulių būriams ir įgyti minimalų karinį parengimą dalyvaudami šaulių organizuojamuose kursuose.

Jaunieji šauliai – tai 11–18 metų jaunuoliai, rengiami pagal 4 pakopų programą. Kiekvienų mokymų metu jaunuoliai įgyja teorinių ir praktinių žinių: karybos, Lietuvos istorijos, lyderystės, o išlaikę gebėjimų egzaminą gauna tai liudijantį sertifikatą ir ženklą. Jaunieji šauliai aktyviai dalyvauja ir organizuoja įvairius visuomeninius renginius, akcijas, sporto varžybas. Vasarą organizuojamose stovyklose jaunuoliai įgyja praktinių gebėjimų: išgyvenimo gamtoje, susipažįsta su kario tarnyba. Jaunieji šauliai yra labai svarbūs LŠS nariai, tradicijų puoselėtojai ir skleidėjai visuomenėje. Dažnai priklausymas LŠS yra ne atsitiktinis, o graži šeimos tradicija, kai jaunasis šaulys pasirenka tęsti prosenelio ar senelio vykdytą šaulišką veiklą.

Kaišiadorių 208-oji jaunųjų šaulių kuopą sudaro 45 jaunieji šauliai. 5 jaunieji šauliai yra Paparčių šv. Juozapo vaikų globos namų auklėtiniai. Kuopos jaunieji šauliai aktyviai dalyvauja įvairių švenčių minėjimuose, renginiuose, organizuoja pažintinius žygius. Dalyvauja edukaciniuose užsiėmimuose, kurie rengiami bendradarbiaujant su Kaišiadorių policija, Kaišiadorių KASP 208-ąja kuopa.

 

 

 

 
Registruotiems
Prisijungti per VAIISIS

Renginių
kalendorius

P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2023     

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite
Mūsų naujienas pirmieji


 
RSS naujienos Surask mus "Facebook"


 

 

 

Priemonių planas
 
 


 


  

   
  
 
       
         

   
    
      

   Lygių galimybių
kontrolieriaus tarnyba

        

Biudžetinė įstaiga. Katedros g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys. Tel. (8 346) 20 480; (8 346) 20 441. Faksas (8 346) 51 244 meras@kaisiadorys.lt. dokumentai@kaisiadorys.lt. Juridinių asmenų registras, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos kodas 188773916. Privatumo politika. Visos teisės saugomos.
© Kaišiadorių rajono savivaldybė.